Inkas
Ciekawostki
CLEANTOX, czyli nowy start i mniej kilogramów

Jesteś tym co jesz i pijesz, jesteś tym, o czym myślisz cały czas… Tak zaczyna się opis jednej z najfajniejszych stron jeśli chodzi o detoksy jaką widziałam. Ale to nie o grafikę przecież chodzi. Rzeczywiście to, co oferują specjaliści z CleanTox wychodzi poza ramy tego, co przedstawia w ofercie ich konkurencja.

CleanTox to 5. i 10. dniowe turnusy, które dzięki opracowanej przez eskpertów detoksykacji poprzez głodówkę i programowi wspierającemu, pozwolą wydalić z naszych organizmów zebrane w tkankach toksyny, a dzięki specjalnie zaplanowanym aktywnościom wyciszającym ciało i umysł pozbyć się z organizmu złej energii, eliminując wspomnienia przykrych doświadczeń i budując przestrzeń dla nowych, życiowych możliwości. Ubytek masy ciała, czyli powszechnie nazywane chudnięcie kilku kilogramów w ciągu turnusu, to tylko przyjemny efekt uboczny całego procesu zmian.

Dzięki holistycznemu programowi: wegetariańskiej i wegańskiej diecie, zajęciom jogi i fitness, sztuce medytacji i relaksacji oraz warsztatom malowania mandali, oczyszczamy nasz organizm z toksyn, motywujemy do działania, uspokajamy, wyciszamy i wprowadzamy nową jakość życia.

Ale to nie wszystko. Po powrocie do domu dzięki użyteczności najnowszych technologii, grupa specjalistów pilnuje Cię, wspiera i motywuje przez kolejnych 21 dni. Cały ten czas – blisko 4 tygodni – wystarczy, by nauczyć człowieka nowego stylu życia.

Wciąż można się zapisach na wrześniowe turnusy na www.cleantox.pl

Cena za cały program 2600 PLN.

WARTO!!!

Zamieść komentarz

Imię*
E-mail*
Strona