Inkas
Bez kategorii
Czytanie na kolanie

17201144_10154192285176581_5842698213496823991_n

 

Kochani! Oprócz tego, że kocham kicać w kuchni, to kocham również kicać między półkami księgarń oraz bibliotek.

Z wielką przyjemnością przyjęłam więc zaproszenie do akcji „Czytanie na kolanie”, która ma na celu zachęcenie rodziców do głośnego czytania dzieciom co najmniej 15 minut dziennie oraz do nauczania dzieci wykorzystywania smartphonów i tabletów do celów edukacyjnych, a nie tylko rozrywkowych.

Zapraszam wszystkich do przyłączenia się do akcji.  Nie ma znaczenia czy jesteście matkami, siostrami, ciociami czy babciami. Czytajcie dzieciom, następnie pokażcie Nam to albo zamieszczając zdjęcie na instagramie, albo na facebooku w specjalnie do tego stworzonej grupie (https://www.facebook.com/groups/czytanienakolanie/) Nie zapomnijcie o hasztagu #czytanienakolanie oraz #smokmacius.

Najciekawsze zdjęcia nagrodzimy cudownymi książeczkami o przygodach Smoka Maciusia.

Niebawem wyruszę również w Polskę wraz z bohaterem serii interaktywnych książek dla dzieci Smokiem Maciusiem, której premierę zapowiedziano na 11 kwietnia 2017r. Podczas eventów spotkam się z dziećmi i ich rodzicami, by wspólnie czytać i korzystać z aplikacji umożliwiającej ożywienie postaci z książek o przygodach Smoka Maciusia.

A już jutro zapraszam wszystkich do spotkania ze mną, oraz ze Smokiem Maciusiem na Targi Książki Dziecięcej  „Przecinek i Kropka”, Plac Unii City Shopping, 15:00 – 16:00! (strefa niebieska, nr 4)

Do zobaczenia!

 

Zamieść komentarz

Imię*
E-mail*
Strona