Inkas
Ciekawostki
OMEGA 3 W CZYSTEJ FORMIE

 

14495262_1111289478969763_2279761103923861905_n-1

Najczystsza roślinna Omega-3 dla każdego!

Po latach badań i eksperymentów polskim naukowcom udało się wytworzyć najczystszą i najbardziej skoncentrowaną formułę kwasu Omega na świecie, która jest w 100% pochodzenia roślinnego oraz ma świetną przyswajalność przez organizm człowieka.

Kwasy Omega-3 wspierają układ sercowo naczyniowy, regulują poziom cholesterolu i funkcje mózgu. To właśnie polski wynalazek pozwoli naszym dzieciom na zachowanie zdrowia i poprawę koncentracji.

Niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe Omega ALA i LA obecne w roślinach, mają w swej nazwie słowo „niezbędne”, gdyż są one konieczne dla prawidłowego funkcjonowania, a organizm człowieka nie jest w stanie sam ich wytworzyć. To właśnie z nich organizm człowieka tworzy pochodne DHA i EPA.

Ich działanie jest bardzo wszechstronne, wpływając między innymi na funkcjonowanie mózgu i systemu nerwowego człowieka, systemu odpornościowego, czy układu sercowo – naczyniowego.

Popularnym źródłem Omega 3 jest „tran rybi”. Wbrew powszechnemu przekonaniu kwasy Omega 3 znajdujące się w tłuszczu rybim to DHA i EPA – nie są „niezbędne”, ponieważ organizm potrafi wytworzyć je sam – oczywiście przy odpowiedniej suplementacji kwasami Omega ALA. Kwasy EPA i DHA – są one po prostu efektem przemian metabolicznych.
Niewiele się o tym mówi, ale zarówno rodzaj kwasów Omega (pochodzenia roślinnego – ALA, czy zwierzęcego – DHA), jak również miejsce, sposób ich pozyskania oraz forma, w jakiej występują mają wpływ na efekt oraz bezpieczeństwo stosowania tego niezbędnego dla naszego zdrowia składnika.

EssentiALA

Poszukując nowego, lepszego źródła kwasów Omega-3 polscy naukowcy opracowali i opatentowali proces uzdatniania i oczyszczania oleju lnianego przez jego estryfikację. W efekcie czego uzyskiwane są mono-cząsteczki kwasów Omega – najczystsza możliwa postać, będąca esencją kwasów Omega 3, 6 i 9. Estry zawarte w oleju lnianym są ekstraktem tego co w oleju najlepsze – to taki olej lniany XXI wieku. Podczas opatentowanego procesu produkcji wszystkie niebezpieczne związki zostały usunięte, a kwasy Omega przybrały ultra-czystą i najlepiej przyswajalną formę mono-estrów, która może być bezpiecznie stosowana przez dorosłych, dzieci, niemowlęta i kobiety w ciąży!

EssentiALA jest wolna od glicerolu i innych substancji anty-odżywczych. To proste małe cząsteczki o najwyższej biodostępności. Są one również bardzo stabilne, dlatego nie wymagają dodawania konserwantów czy antyoksydantów czy innych dodatków.

Produkt kupić można w sklepie internetowym http://essentiala3.pl 

KOD RABATOWY -20%: KMS777

Polecam!

Zamieść komentarz

Imię*
E-mail*
Strona