Inkas
Ciekawostki
KOLEKCJA „RETRO” OD RUSSELL HOBBS

Zrzut ekranu 2017-02-13 o 10.39.29Zrzut ekranu 2017-02-13 o 10.39.43Zrzut ekranu 2017-02-13 o 10.39.54

 

 

Lubicie Vintage? O ile za antykami nie przepadam, o tyle rzeczy pochodzące z lat 60. i 70. minionego wieku budzą we mnie pewną nostalgię. Przypominają dzieciństwo, nawet jeśli jest się osobą urodzoną w dobie kolorowych lat 80. Któż z nas nie miał sąsiadki, czy cioci, u której królowały meble na stożkowych nóżkach, kwieciste zasłony  i obłe dodatki.

Czując powrót do stylizacji minionej epoki, pozwoliłam sobie na mały rynkowy rekonesans. Poszperałam i znalazłam cudowną kuchenną kolekcję od Russell Hobbs. Nazwana nie bez kozery „Retro” cudownie wpisuje się w stylistykę mojej kuchni oraz obecnych trendów.  Poza tym zapewnia najnowocześniejsze technologicznie spojrzenie na funkcjonalność. Czajnik, toster oraz ekspres do kawy ze stali nierdzewnej to retro elegancja w trzech najmodniejszych barwach i liniach kolorystycznych Ribbon Red, Classic Noir oraz Vintage Cream. Wybrałam ten ostatni, gdyż w moim domu królują jasne i stonowane barwy.

 Czajnik Retro stworzono by, nadał charakteru kuchni. Wskaźnik zapewnia zachowanie odpowiedniej temperatury wody i oszczędność energii. Tylko 55 sekund wystarczy na zagotowanie 235 ml wody na kubek porannej kawy.

Idealne tosty z dostosowanym stopniem chrupkości powstają dzięki specjalnej opcji „Lift and Look” ze stałą kontrolą grzanki i bez konieczności przerywania pracy urządzenia. Dzięki tosterowi Retro oraz technologii szybkiego opiekania każdego dnia śniadanie będzie gotowe błyskawicznie.

 Stylowy ekspres z udoskonaloną funkcją parzenia oraz możliwością utrzymywania ciepła płynu zapewnia niepowtarzalny smak i aromat. Podczas parzenia aż do 10 filiżanek kawy wskaźnik informuje o okresie oczekiwania.

Ceny? Toster i czajnik ok. 260 zł, za ekspres do kawy zapłacimy 280 zł.

Polecam. Więcej możecie przeczytać na stronie http://en.russellhobbs.com/russell-hobbs-collections/retro/

Zamieść komentarz

Imię*
E-mail*
Strona